Joseph Murphy Sözleri

Joseph Murphy - Ait olmadığınız bir yere zorla giremezsiniz....

Ait olmadığınız bir yere zorla giremezsiniz.
— Joseph Murphy

facebook-icon whatsapp-icon twitter-icon email-icon

DiğerJoseph MurphySözleri

Arzularınız duanızdır. Gözünüzde arzunun gerçekleştiğini canlandırın ve gerçekliğini hissedin. Böylece duanızın karşılığını almanın keyfini yaşarsınız.

Joseph Murphy

Asla 'buna param yetmez' ya da 'bunu yapamam' gibi ifadeler kullanmayın. Bilinç altınız sözünüzü dinler. İstediğiniz şeyi yapmak için paranız ya da yeteneğiniz olmadığını görür. Olumlu bir biçimde, 'bilinçaltımın gücü sayesinde her şeyi yapabilirim.' deyin.

Joseph Murphy

Başarı, başarılı yaşamak anlamına gelir. Huzurlu, mutlu, keyifli olduğunuzda ve sevdiğiniz şeyi yaptığınızda, başarılı olursunuz.

Joseph Murphy

Bilgelik; bilinçaltındaki büyük manevi güçlerin farkında olmak ve mutlu, dolu dolu bir yaşam sürmek için bu güçleri nasıl kullanacağını bilmektir.

Joseph Murphy

Bilinçaltınıza hangi düşünceleri, inançları, fikirleri, teorileri, dogmaları yazar, kazır ya da iletirseniz, bunları koşulların, durumların ve olayların nesnel göstergeleri olarak yaşarsınız. İçeriye ne yazarsanız, dışarıda onu yaşarsınız.

Joseph Murphy

Düşüncelerinizi değiştirirseniz, kaderinizi de değiştirirsiniz!

Joseph Murphy

Geleneksel yöntemlerden bağımsız düşünün ve plan yapın. Her sorunun bir cevabı ve çözümü olduğunu bilin.

Joseph Murphy

Hayal gücü en büyük yeteneğinizdir. Güzel ve iyi olanı hayal edin. Siz hayal ettiğiniz kişisiniz.

Joseph Murphy

Kalbinizin atışı, ciğerlerinizin soluk alışı ya da vücudunuzdaki herhangi bir organın fonksiyonları ile gereğinden fazla ilgilenmeyin. Bilinçaltınıza güvenin ve sık sık ilahi doğru eylemin gerçekleşmekte olduğunu ifade edin.

Joseph Murphy

Ne kadar çok paraya sahip olursanız olun, tüm yüreğinizle istediğiniz bir şey vardır: Bu bir sağlık sorunu olabilir, çocuğunuzla ilgili sorunlar olabilir, evde uyumsuzluk, huzursuzluk yaşayabilirsiniz. O anda yoksunsunuz ve yoksulsunuz. Yoksulluğu bilmeyen zenginliği bilmez.

Joseph Murphy

Neye inanırsanız, onu yaşarsınız. İnancın toprağa ekilen bir tohuma benzediğini, ancak bakılırsa büyüyeceğini bilin. Fikri (tohumu) zihninize ekin, onu umutla sulayın ve gübreleyin. Böylece kendini gösterecektir.

Joseph Murphy

Olumlama, öyle olduğunu söylemektir. Zihnin bu tutumunu doğru kabul ettiğiniz sürece, bunun aksi yönündeki bütün etkenlerden bağımsız olarak, dileklerinizin gerçekleştiğini görürsünüz.

Joseph Murphy

Para kendi başına iyi yada kötü değildir; sizin düşünceniz onun iyi mi yoksa kötü mü olduğunu belirler.

Joseph Murphy

Sağlık duygusu sağlığı, zenginlik duygusu zenginliği doğurur. Siz ne hissediyorsunuz?

Joseph Murphy

Uyku halinde, bilinç ve bilinçaltınız arasındaki çatışmalardan kaçının. Yine uyumadan önce, arzunuzun gerçekleştiğini tekrar tekrar hayal edin. Huzur içinde uyuyup keyifli uyanın.

Joseph Murphy

Zihinsel zorlama ve aşırı çaba, endişe ve korkuyu göstererek dileklerinizin karşılığını almanızı engeller. Rahatlık işi çözer.

Joseph Murphy

Zihniniz gevşediğinde ve bir fikri kabul ettiğinizde, bilinçaltınız bu fikri hayata geçirmek için işe koyulur.

Joseph Murphy

Ait olmadığınız bir yere zorla giremezsiniz.

Joseph Murphy